Recenze


Recenze od našich zákazníků

V srpnu roku 2021 jsem si objednal u firmy Statory nábytek Jihlava rozkládací pohovku VISION s úložným prostorem. Pohovka mi byla (po předchozí domluvě) přivezena, vynesena do 2. patra a sestavena v druhé polovině září 2021. Jsem s ní velmi spokojen "dobrá kvalita za rozumnou cenu". Výše uvedenou firmu mohu jen doporučit.

Jan Adamec

V roce 2021 jsme po dokončení rekonstrukce sýpky v Kamenici potřebovali dodat 50 ks dřevěných židlí, nábytek do kluboven, věšáky a nábytek pro malé děti. V současné době jsou dodací lhůty několik týdnů i několik měsíců. Ve firmě Statory nábytek jsme se setkali s nebývalou ochotou jak majitele, tak i obsluhujícího personálu. Vše, co jsme potřebovali nám firma ve velice krátké době a za přijatelné ceny dodala. Dovezla na místo, nábytek do kluboven sestavila. Pokud bychom potřebovali další zařizovací nábytek, na výše uvedenou firmu se určitě znovu obrátíme!

Městys Kamenice, Mgr. Eva Jelenová

Ve firmě Statory nábytek nakupuji vždy, když potřebuji do domu nebo chaty, a to již několik let. V prodejně je mi vždy vše odborně předvedeno, vysvětleno a doporučeno kvalifikovaným odhadem mých potřeb. Vždy se sem budu rád vracet a nebudu nakupovat nikde jinde.

Boris Dvořáček

Dobrý den, se službami Statory Nábytek jsme velice spokojeni, spolupracujeme dlouhodobě a velice si ceníme jejich vstřícného jednání a držení slova. S pozdravem

jm

Děkuji za vše. Vše dopadlo dle našich představ. Velikánské děkujeme.

Daniel Marti